Wiadomo, że najlepiej byłoby odpoczywać na leżaku z egzotycznym drinkiem w dłoni w jakichś miłych okolicznościach przyrody. Niestety, jak głosi stare ludowe porzekadło: „Bez pracy nie ma kołaczy”. Aby więc na tym leżaku się wylegiwać choćby raz na rok przez dwa tygodnie, trzeba popracować. Najlepiej pracować z nami. A dlaczego?

Obowiązuje u nas zasada, że to szef ma zawsze rację. No chyba że w pobliżu jest szefowa, wtedy to ona ma rację. No chyba że swoim przełomowym pomysłem jesteś w stanie zarazić cały zespół – wtedy to ty masz rację!

Jesteśmy świadomi, że pracownik to też człowiek. I czasem bywa zaspany. Zwłaszcza w poniedziałkowe poranki po upojnym weekendzie. Żeby dodać ci energii i nakręcić do efektywnej pracy, oferujemy aromatyczną włoską kawę. Wystarczy jej jeden łyk, byś poczuł się jak nowo narodzony. Prywatnego baristy wprawdzie jeszcze nie mamy, ale możesz nim zostać ty, przygotowując kawę dla swoich kolegów po fachu. Na pewno będą ci wdzięczni.

Lubisz zespół Kiss i piwo? U nas poczujesz się jak w domu. KIS to nasz Dział Kreacji i Sprzedaży, a PIWO to Prototypowanie i Wdrożenie.

Masz w sobie coś z didżeja? W naszej firmie rozwiniesz skrzydła. Wiadomo, że przy muzyce pracuje się lepiej. Każdy z pracowników ma więc szansę ułożyć swoją prywatną listę przebojów, a potem podzielić się nią ze współpracownikami. Dzięki temu co jakiś czas nasza firma rozbrzmiewać będzie twoimi ulubionymi szlagierami.

5. Spełniamy marzenia!

Zaangażowany pracownik to pracownik w dobrej formie. Dlatego możesz liczyć na dofinansowanie do sportu i do edukacji. Chcesz się rozwijać? Znalazłeś interesujące szkolenie, w którym pragniesz wziąć udział? Podziel się swoim marzeniem z szefem. Gwarantujemy, że cię wysłucha.

6. Imprezy firmowe

Nie samą pracą żyje człowiek. Dlatego od czasu do czasu nie harujemy, tylko dobrze się bawimy. Walczymy z żywiołem, pływając pontonami po rwącej rzece, eksplorujemy jaskinie o korytarzach tak wąskich, że można w nich utknąć, grywamy w piłkę nożną, fruwamy w tunelach aerodynamicznych i tańczymy na wycieczkowych statkach, podziwiając Wrocław nocą.

7. Brak nudy!

U nas wypalenie zawodowe ci nie grozi. Codziennie mierzymy się z nowymi wyzwaniami, wyzwalając w sobie nieodkryte pokłady talentów, które niejednokrotnie nas samych zaskakują. Nuda? A co to takiego? Jeśli wiesz, koniecznie musisz nas oświecić, bo my jej nie doświadczamy.

8. Delegacje firmowe

Nasi handlowcy jeżdżą po całym świecie. Byli już m.in. w Dubaju, Hiszpanii, Serbii, Chorwacji czy Armenii. Możesz do nich dołączyć i nawiązać współpracę z klientem w kraju, który zawsze chciałeś odwiedzić. Papua-Nowa Gwinea? Tam nas jeszcze nie było.