WYNALAZCY

inv2Dobry wynalazek rozwiązuję bardzo trudny problem w bardzo łatwy sposób.
Weźmy dla przykładu damskie szpilki – wyglądają zawsze szałowo, no chyba że trzeba w nich podbiec do autobusu lub poprowadzić samochód, wówczas czar pryska. Pomysłowemu projektantowi wystarczył jeden zawias żeby rozwiązać ten wydawałoby się nierozwiązywalny problem.
Właśnie dlatego podczas projektowaniu naszych produktów przyświeca nam zawsze jeden cel – wybiegaj myślą w przyszłość i rozwiązuj problemy w nowy, lepszy sposób tak, aby korzyści dla Klienta były jak największe.
Oczywiście szpilki niewiele mają wspólnego z projektowaniem POS, natomiast zasada ta sprawdza się świetnie w czasach gdy trzeba się wybić na tle konkurencji, zaistnieć w miejscu pełnym reklamy, wyeksponować produkt na niewielkiej przestrzeni lub sprostać innym problemom których nie brakuje w tej branży.

Nasz zespół to ludzie o róznych umiejętnościach i osobowościach, których łączy nieszablonowe myślenie oraz wytrwałość w realizacji nawet najbardziej szalonych koncepcji. To dzięki nim zaskakujemy Was oraz Waszych klientów innowacyjnymi pomysłami, pomagając w ten sposób wyprzedzić konkurencję. Innowacyjność dotyczy zupełnie nowych wyrobów, ale obejmuje również drobne ulepszenia, dzięki którym nasze wyroby krok po kroku zbliżają się do ideału. Nasze idee rozwiązują trudne problemy, z którymi musicie zmagać się w punkcie sprzedaży, otwierają nowe biznesowe możliwości i w efekcie prowadzą do sukcesu wyrażonego wzrostem sprzedaży.