Zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli sklepowych, regałów sprzedażowych, podajników i ekspozytorów dla wielu formatów sklepów i dla różnych branż. Podejmujemy się dopasowania wyrobów do konkretnych potrzeb naszych klientów, wciąż opracowujemy własne systemy szukając dodatkowych wartości.

Tworzymy regały i meble sklepowe, które przyspieszają obsługę sklepu i proces sprzedaży, czyniąc go bardziej efektywnym. Staramy się, aby zakup mebli sklepowych był inwestycją, która zwraca się w postaci zwiększonej sprzedaży.

Nasz doświadczony zespół doradza w doborze optymalnych rozwiązań lub kreuje dedykowane rozwiązania pod indywidualne potrzeby klienta.

Produkowane przez nas wyposażenie sklepu pomaga optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń w punkcie handlowym. Opracowaliśmy rozwiązania, które wręcz generują dodatkową przestrzeń do ekspozycji i sprzedaży produktów.

Jako producent wyposażenia dla punktów handlowych, dbamy o skuteczną ekspozycję i komunikację marki, odpowiednie oświetlenie produktów oraz ich uporządkowanie. Służymy managerom w sprawniejszym zarządzaniu kategoriami, a klientom sieci handlowych ułatwiamy nawigację wśród bogatej oferty produktowej sklepu.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem

Od ponad 25 lat naszej działalności produkty Perfecty dotarły do ​​wielu klientów z całego świata i wciąż mamy siłę i chęć tworzenia nowych rozwiązań. Zobacz jak pracujemy w krótkim video.

NIE BOIMY SIĘ TWORZYĆ

Dzięki wsparciu specjalistów z różnych dziedzin, własnemu parkowi maszynowemu, mamy pewność, że nasze najśmielsze wizje zostaną zrealizowane w jakości odpowiadającej wymaganiom klienta.

zarządzanie projektami

Perfecta to firma, w której każdego dnia równolegle pracuje się nad wieloma projektami. Jesteśmy pewni, że wszystko idzie zgodnie z planem dzięki nowoczesnym systemom informatycznym (zintegrowana platforma projektowa) i obsługującym je specjalistom

wykwalifikowana produkcja

Nawet najnowszy sprzęt i najlepsze technologie świata niewiele znaczą bez wykwalifikowanego zespołu produkcyjnego. Nasi pracownicy przechodzą liczne szkolenia, dzięki którym obsługa maszyn nie ma dla nich tajemnic.

park maszynowy

Nasz park maszynowy i dział produkcyjny stale się powiększają. Korzystamy z nowoczesnych technologii, które umożliwiają realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Produkty wykonujemy w różnych technologiach, głównie w oparciu o własny park maszynowy.

logistyka

Efektywna logistyka jest dziś tak samo ważna jak wartość produktów. Duża powierzchnia magazynowa oraz wykwalifikowana kadra zabezpieczająca nasze przesyłki sprawia, że ​​produkt dotrze do klienta na całym świecie w idealnym stanie. Doświadczenie w pakowaniu skomplikowanych szaf i dostawach do odległych punktów z pewnością pozwala nam działać z każdym klientem i produktem.

TECHNOLOGIE WYKORZYSTYWANE W PRODUKCJI

DRUK UV
PLOTERY CNC
OBRÓBKA STALI
DRUK 3D
CO2 LASER
WTRYSKIWANIE PLASTIKU

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ PRODUKCJI

Od samego początku dbamy o jakość naszych pomysłów, projektów i gotowych produktów. Wierzymy, że dobra jakość broni się i mamy pewność, że produkty opuszczające magazyn są po prostu nienaganne.

Od 2016 roku nasz system jakości działa w oparciu o normę ISO 9001: 2015

Ten standard podlega corocznym audytom i jest przez nas stale utrzymywany, aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość dostarczanych produktów. Ponadto korzystamy z modeli takich jak RACI, KAIZEN, 5S i innych, które wspierają jakość podczas produkcji i projektowania.