Produkujemy meble sklepowe, ekspozytory i materiały POS.

Po ponad 25 latach działalności nasze produkty dotarły do ​​wielu klientów z całego świata i wciąż mamy siłę i chęć tworzenia nowych rozwiązań.

NIE BOIMY SIĘ TWORZYĆ

Dzięki wsparciu specjalistów z różnych dziedzin, własnemu parkowi maszynowemu, mamy pewność, że nasze najśmielsze wizje zostaną zrealizowane w jakości odpowiadającej wymaganiom klienta.

zarządzanie projektami

Perfecta to firma, w której każdego dnia równolegle pracuje się nad wieloma projektami. Jesteśmy pewni, że wszystko idzie zgodnie z planem dzięki nowoczesnym systemom informatycznym (zintegrowana platforma projektowa) i obsługującym je specjalistom

wykwalifikowana produkcja

Nawet najnowszy sprzęt i najlepsze technologie świata niewiele znaczą bez wykwalifikowanego zespołu produkcyjnego. Nasi pracownicy przechodzą liczne szkolenia, dzięki którym obsługa maszyn nie ma dla nich tajemnic.

park maszynowy

Nasz park maszynowy i dział produkcyjny stale się powiększają. Korzystamy z nowoczesnych technologii, które umożliwiają realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Produkty wykonujemy w różnych technologiach, głównie w oparciu o własny park maszynowy.

logistyka

Efektywna logistyka jest dziś tak samo ważna jak wartość produktów. Duża powierzchnia magazynowa oraz wykwalifikowana kadra zabezpieczająca nasze przesyłki sprawia, że ​​produkt nie tylko sprawi się, ale również w takim samym stanie dotrze do klienta na całym świecie. Doświadczenie w pakowaniu skomplikowanych szaf i dostawach do odległych punktów z pewnością będzie niezastąpione w projekcie HOPinHUB.

TECHNOLOGIE WYKORZYSTANE W PRODUKCJI

DRUK UV
PLOTERY CNC
OBRÓBKA STALI
DRUK 3D
CO2 LASER
WTRYSKIWANIE PLASTIKU

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ PRODUKCJI

Od samego początku dbamy o jakość naszych pomysłów, projektów i gotowych produktów. Dzięki niej, zbudowaliśmy markę, która budzi zaufanie. W międzyczasie wiele się nauczyliśmy, niezależnie od tego, zawsze staramy się utrzymywać na jak najwyższym poziomie. Wierzymy, że dobra jakość
broni się sama i mamy pewność, że produkty opuszczające magazyn są po prostu nienaganne.

Od 2016 roku nasz system jakości działa w oparciu o normę ISO 9001: 2015

Ten standard podlega corocznym audytom i jest przez nas stale utrzymywany, aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość dostarczanych produktów. Ponadto korzystamy z modeli takich jak RACI, KAIZEN, 5S i innych, które wspierają jakość podczas produkcji i projektowania.

[/fusion_text]