przed perfectą

1912

Praprapradziadek właściciela firmy uzyskał koncesję na sprzedaż alkoholu we Lwowie. Rodzina Szczebaków zaczyna swoją drogę w biznesie.

1972

Dziadek Józef Szczebak wymyślił piec Ekonomik 72 – pierwszy opatentowany wynalazek! W ten sposób Perfecta rozpoczyna swoją działalność w branży metalowej w trudnych czasach PRL.

1989

Mur berliński upadł. Był to czas dynamicznego rozwoju naszej firmy i samego rynku. Oferta produkcyjna została poszerzona o inne produkty: rolety, markizy, żaluzje pionowe. Ten w pełni prywatny biznes rozwija się od tego czasu do różnych firm zlokalizowanych w niektórych miejscach we Wrocławiu i okolicach Łodzi.

Zakład produkcyjny w Borowej

Zakład produkcyjny w Oleśnicy

Zakład produkcyjny w Leśnicy

beginnings

1994

Marcin Szczebak założył Perfecta Centrum Reklamy. Z 4 osobami w garażu. Ten rok to początek historii Perfecty jako odrębnej firmy reklamowej.

2000

Przeprowadzka do nowego, własnego biura (oddzielonego od działu produkcji). Rozwój jest zauważalny, aw ostatnich 3 latach odnotowaliśmy 5-krotny wzrost obrotów.

przeprowadzka

2007

Na przestrzeni lat firma rozwija się, pozyskując nowych klientów, głównie zagranicznych odbiorców korporacyjnych POS, którzy generują już ponad połowę obrotów. Skutkuje to wzrostem produkcji i koniecznością znalezienia nowej lokalizacji. W ten sposób firma przenosi się na swoje obecne miejsce.

2008

Po raz kolejny pojawiamy się na EuroShop w Dusseldorfie – wiodących światowych targach handlu detalicznego. W naszej historii niejednokrotnie wrócimy na te Targi. Nasz asortyment poszerza się i pokazujemy klientom coraz większe i bardziej złożone materiały POS.

2010

Nasza sprzedaż to nie tylko rynki Europy i Rosji – wysyłamy nasze ściany tylne do Tanzanii. Zwiększona produkcja zwiększa również zatrudnienie do prawie 100 osób.

2012

Rozwój i pozyskiwanie nowych klientów oraz wielkość firmy wymagają ciągłej produkcji dużych produktów – nasza strategia koncentruje się na Backwallach i Overheads. W tym roku po raz pierwszy pozyskujemy zamówienia na ponad 1000 Backwall, aby wyprodukować ponad 10 000 w przyszłym roku.

2014

Aby mieć miejsce na zwiększoną produkcję, tworzone są nowe hale produkcyjne i magazynowe. Jednocześnie rozwijamy park maszynowy, który pozwala nam realizować wszystkie potrzeby produkcyjne.

Plotery CNC, obrabiarka CNC do obróbki metali, lasery, druk 3D i wiele innych maszyn pozwala nam być niezależnymi w produkcji.

rozwój

2016

Dynamiczny rozwój produkcji POS skutkuje rozbudową działu wdrożeń i R&D. Pojawiają się nowe hale i budynki.

2018

Złożoność naszych produktów znacznie wzrosła, dlatego tworzymy systemy, które umożliwiają klientom łatwy wybór i zarządzanie naszą ofertą produktów. Dzięki temu upraszczamy produkcję i organizację firmy.

perfecta w liczbach

32 000

regałów

405 000

produktów POS

50

zatwierdzonych patentów

250

produktów POS dziennie

zmiany

2019

Zorganizowana i elastyczna produkcja, certyfikaty ISO, zespół doświadczonych projektantów i konstruktorów pozwala nam z łatwością wdrażać nowe produkty do naszego portfolio. Tak narodził się pomysł na budowę budek telefonicznych.

2020

Każda branża i każdy człowiek prywatnie w tym roku odczuł wpływ jaki przyniósł Koronawirus. Zwłaszcza w branżach gdzie jest produkcja, dużo ludzi rok ten był bardzo ciężki. Również u nas w Firmie musieliśmy wprowadzić szereg środków bezpieczeństwa, zmienić swoje nawyki i starać się przetrwać w zdrowiu ten trudny czas.

PRZYSZŁOŚĆ

Po ponad 25 latach działalności nasze produkty dotarły do ​​wielu klientów z całego świata i nadal mamy siłę i chęć tworzenia nowych rozwiązań.