Jesteśmy bardzo różni – są wśród nasz smakosze kuchni włoskiej, zapaleni sportowcy, kociarze, podróżnicy, miłośnicy pojazdów terenowych ….

Lubimy różne, często przeciwstawne rzeczy i … lubimy ze sobą pracować. Dobra współpraca jest dla nas bardzo ważna, ponieważ każdy produkt jest efektem pracy zespołu i to właśnie od poziomu wspólnego działania zależy jakość finalnego produktu i zadowolenie klienta. Jeśli cenisz pracę w przyjaznym otoczeniu, nie przepadasz za monotonią i szukasz ciekawych wyzwań, dołącz do nas. Z nami znajdziesz możliwość rozwoju zawodowego zgodnego z opracowanymi ścieżkami kariery oraz modelami kompetencji

Pracujemy po to, by spełniać marzenia i osiągać cele.

Energia w zespole to coś, o co bardzo dbamy.

Rozwój jest naszą pasją.

Formułujemy i wyrażamy nasze myśli i pomysły otwarcie.

Elastyczność jest dla nas bardzo ważna.

Cały czas się zmieniamy.

Trudno nam wyobrazić sobie życie bez współpracy.

Absolutnie każdy ma u nas prawo głosu.

Kto ma rację?

Obowiązuje u nas zasada, że to szef ma zawsze rację. No chyba że w pobliżu jest szefowa, wtedy to ona ma rację. No chyba że swoim przełomowym pomysłem jesteś w stanie zarazić cały zespół – wtedy to ty masz rację!

Kawa

Kochamy kawę, dlatego zorganizowaliśmy dla niej w firmie specjalne miejsce. Tutaj możesz napić się dobrej kawy o wspaniałym smaku i aromacie, by odzyskać siły w poniedziałkowy i każdy inny poranek.

KISS i PIWO

Nasza kreatywność to nie tylko narzędzie pracy – lubimy się nią bawić. Dział Prototypowania i Wdrożenia zmieniliśmy więc w PiWo, a dział Kreacji i Sprzedaży nawiązuje do niszowego zespołu KiSs. Bawimy się słowem i cenimy humor – przekonaj się!

Dj von Perfect

Lubisz słuchać dobrej muzyki i dzielić się nią z innymi? Zorganizowaliśmy specjalne stanowisko, skąd każdy może puścić własną playlistę, by firma rozbrzmiała jego rytmem. Pokaż nam, co Ci w duszy gra!

Wyzwalamy energię

Wiemy, że nie samą pracą żyje człowiek. Dlatego zapewniamy członkom naszego zespołu kartę Multisport oraz tworzymy społeczności związane ze sportem. Uczestniczymy w Tropicielu, ścigamy się na rowerach, czy sprawdzamy swoje możliwości w Runmageddonie.

Ciągle się rozwijamy

Marzysz o szkoleniu, które pozwoli Ci się rozwinąć? Chciałbyś poznać nowe zagadnienia związane z Twoją pracą? Masz pomysł na nowy projekt? Powiedz o tym szefowi – na pewno Cię wysłucha i postara się pomóc.

Nigdy się nie nudzimy

Czy pomyślałeś kiedyś: „brakuje mi takiego czegoś, co by mi się bardzo przydało, ale nie bardzo wiem, co to dokładnie jest?”. Właśnie to robimy dla naszych klientów. Praca w Perfekcie nie ma nic wspólnego z nudą. Jeśli lubisz, gdy czas leci szybko i mija na nowych, ciekawych wyzwaniach, a urlop nadchodzi zanim zdążysz za nim zatęsknić, dołącz do naszego zespołu. Nie uznajemy rutyny.