O jakość naszych pomysłów, projektów i finalnych produktów dbamy od samego początku. To dzięki niej zbudowaliśmy markę, która budzi zaufanie. Wiele nauczyliśmy się po drodze, jednak od zawsze staramy się trzymać najwyższy możliwy poziom. Wierzymy, że dobra jakość broni się sama i wiemy, że produkty opuszczające magazyn są po prostu bez zarzutu.

Jak przebiega ten proces?

1. Zaczynamy od zdefiniowania potrzeb klienta. Chcemy być pewni, że damy klientowi dokładnie to, co wypełni lukę w sposobie prezentacji jego produktów.

2. Kolejny krok to proces kreowania prototypu. Na tym etapie rodzi się projekt trafiający w samo sedno.

3. Następnie wykonujemy prototyp. Na jego podstawie wyprodukujemy całą serię, dlatego jego jakość musi być nienaganna. Dokładnie to sprawdzamy.

4. Gdy prototyp jest gotowy, zamawiamy materiały. Wszystko musi być na czas i dokładnie takie, jak to obmyśliliśmy.

5. Jakość to także kluczowe hasło przyświecające procesowi produkcji.

6. Gotowy projekt ponownie podlega kontroli – nigdy nie wypuszczamy spod naszych skrzydeł niesprawdzonych produktów.

7. Proces pakowania objęty jest specjalnymi wytycznymi, które zapewniają bezpieczeństwo produktów w drodze.

8. Efektem naszych działań jest zawsze produkt wysokiej jakości, który trafia w sedno. Choć jesteśmy elastyczni, od tej zasady nie ma odstępstw.

Nasz park maszynowy i dział produkcji stale się rozrastają. Posługujemy się nowoczesnymi technologiami, dzięki którym powołanie do życia nawet bardzo wymagających projektów staje się możliwe. Produkty wykonujemy przy użyciu różnych technologii, w większości działając na własnym parku maszyn.

druk wielkoformatowy

plotery CNC

obróbka stali

druk 3D

laser CNC

obróbka plastiku

Zarządzanie projektami

Perfecta to firma, w której codziennie przebiega równoległa praca nad wieloma projektami. Jesteśmy pewni, że wszystko idzie zgodnie z planem dzięki nowoczesnym systemom informatycznym (zintegrowana platforma projektowa) oraz obsługującym je specjalistom.

Nigdy nie zapominamy o ludziach

Nawet najnowsze urządzenia i najlepsze technologie świata niewiele znaczą bez wykwalifikowanego zespołu produkcyjnego. Nasi pracownicy uczestniczą w licznych szkoleniach, dzięki czemu obsługa maszyn nie ma dla nich tajemnic.