PerfectONE

jeden system – wiele możliwości

KRÓTKI FILM Z CAŁĄ POTRZEBNĄ WIEDZĄ

GŁÓWNA ZALETY SYSTEMY PERFECT ONE

PerfectONE to kompleksowe rozwiązanie do sprzedaży produktów znajdujących się za sprzedawcami. System bramowy PerfectONE ma kilka zalet, takich jak świetna nawigacja po kategorii produktów, duża pojemność, elastyczność, łatwa adaptacja do wszelkich zmian prawnych i wiele narzędzi marketingowych.

NAWIGACJA

Efektywna nawigacja, lepsze uporządkowanie prouktów przekłada się na zwiększenie sprzedaży. Nawigację można łatwo modyfikować i aktualizować do aktualnych potrzeb marketingowych.

POJEMNOŚĆ

Jak zwiększyć pojemność jednostki? Dzięki małej i gęstej perforacji nad produktami nie ma żadnych szczelin, dzięki czemu nie tracisz miejsca i efektywnie je wykorzystujesz – więcej produktów na tym samym regale.

ELASTYCZNOŚĆ

Dzięki zastosowaniu systemu regałów Perfect ONE i jego modułowych elementów w prosty sposób można dopasować szerokość jednostki, a także zmodyfikować wnętrze zgodnie ze strategią sprzedaży.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

W Perfecta od 25 lat produkujemy rozwiązania dla wymagających rynków takich jak UK, NED, BEL, ITA, POL, ROSJI. Nasze rozwiązania zostały gruntownie przetestowane w fabryce oraz sprawdzone na rynku.

Przykłady realizacji

kontakt

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najlepiej na Twoje potrzeby.

Tomasz Banaś
Sales Leader

+48 665 066 666

Bartek Klepacki
Sales Manager

+48 603 666 600