Czy wiesz, że jedna niewielka, guzikowa bateria jest w stanie zanieczyścić 50 tysięcy litrów wody? Co więcej, jedna źle zutylizowana bateria alkaliczna trwale skazi 1 m3 gleby. Wszystko to sprawia, że każde zużyte ogniwo potrafi być bardzo niebezpieczne, a ich poprawna utylizacja jest naszym obowiązkiem, zwłaszcza że jesteśmy w stanie odzyskać z nich aż 99,5% surowców.

Każdy sklep powyżej 25m2 posiadający w swoim asortymencie baterie lub akumulatory, musi prowadzić bezpłatną zbiórkę zużytych ogniw.

Utylizacja baterii

Właściwa zbiórka baterii i akumulatorów pozwala nie tylko unieszkodliwić toksyczne metale ciężkie, ale także odzyskać część surowców.

Dodatkowo umieszczając pojemnik na baterie w swoim sklepie pokazujesz się klientom z ekologicznie pozytywnej strony i przyciągasz ich do sklepu.

Zobacz jak może wyglądać pojemnik na baterie w Twoim sklepie – dzięki technologii AR – rzeczywistości rozszerzonej łatwiej wybierzesz dla niego miejsce.

Nasz pojemnik na zużyte ogniwa

Jakość

Szeroka podstawa, stabilna konstrukcja oraz jakość wykonania  podnoszą jakość postrzeganą sklepu.

Wygoda

Pojemnik z uchwytem pozwala wygodny sposób na wyjęcie i przesypanie zebranych akumulatorów bez potrzeby kontaktu z ogniwami.

Komunikacja

Czytelny opis sprawia że do pojemnika nie będą trafiały śmieci, a komunikacja fundacji edukuje klientów o szczytnym celu projektu.

Perfecta to polski producent mebli i regałów sklepowych oraz wyposażenia marketingowego punktów handlowych. Zapraszamy do kontaktu i obserwowania naszych profili społecznościowych.

TOMASZ BANAŚ
SALES LEAD

tel. +48 665 066 666

email: t.banas@perfecta.com.pl

BARTEK KLEPACKI
SALES

tel. +48 603 666 600

email: b.klepacki@perfecta.com.pl